Intensywne warsztaty gry na bębnach w Wytwórni Ciszy!

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych na intensywne warsztaty wakacyjne do magicznego miejsca do Wytwórni Ciszy k. Uniejowa.

Zajęcia w grupach tematycznych /djembe, kongi/ i zróżnicowanych ze względu na poziom /początkujący, średnio-zaawansowani/, oraz zajęcia wspólne /poranna rozgrzewka rytmiczna i wieczorne „drum circle”/.

Intensywny program /ok 6 godzin zajęć dziennie plus praca w podgrupach/, wspaniałe wegetariańskie wyżywienie, las, łąka, rzeka za oknem, piękne miejsca na spacery. Może to jest czas i miejsce dla Ciebie, żeby zrealizować swoje marzenie, zacząć realizację nowej pasji, lub po prostu miło spędzić czas i odpocząć w ten właśnie aktywny sposób?

Gwarantujemy intensywną, rzetelną edukację perkusyjną, rozegranie się, dobrą bezstresową atmosferę i miłe spędzenie czasu w dobrym towarzystwie. Zawsze przyjeżdżają na nasze wyjazdy fajni, ciekawi ludzie.

Chcę zapisać się na warsztat:

Zapewniamy instrumenty dla wszystkich uczestników. Zakładamy, że osoby początkujące nigdy nie grały na bębnach i oczekują poznania podstaw. W programie: ćwiczenia rytmiczne, techniczne, konkretne rytmy, rozszerzenie programu zajęć KLICK&DRUM, który realizujemy stacjonarnie podczas spotkań raz w tygodniu w Warszawie. Będzie dużo ćwiczenia i grania.

Doświadczeni instruktorzy: Anika Kamińska /djembe/, Paul Crocott /djembe, dundun/, Kazimierz Klicki /kongi/, Marcin Jędrzejczak /kongi/.

Miejsce: Wytwórnia Ciszy w Brzozówce koło Uniejowa

Termin: 22-28 lipca 2019 /zaczynamy w poniedziałek 22 VII przed kolacją, a kończymy w niedzielę obiadem o g 14/

Pomagamy w skoordynowaniu dojazdu samochodami z Warszawy /jeżeli masz wolne miejsce w samochodzie lub oczekujesz pomocy w transporcie to daj znać/

Cena warsztatów to 600,-pln za 6 dni lub 350,-pln za 3 dniowy udzia w zajeciach.  Wystawiamy paragon lub fakturę. Liczba miejsc jest ograniczona. O rezerwacji miejsca na liście uczestników decyduje kolejność zapisów i wpłat zaliczek /100,-pln/. Zapisy trwają tylko do 20 czerwca 2019.

Koszt pobytu /nocleg i 3 posiłki wegetariańskie dziennie to 100-140,-pln za dobę zależnie od standardu pokoju /własny śpiwór i sala na poddaszu, trójka, dwójka z łazienką obok lub prywatną łazienką/. Wszystkie pomieszczenia są klimatyczne, a warunki do pracy i odpoczynku bardzo dobre… jeździmy do Wytwórni Ciszy od kilku lat kilka razy w roku i wszyscy nowi uczestnicy są pod wrażeniem, a starzy wracają. Zapraszamy.

Chcę zapisać się na warsztat:

Dodatkowe informacje i zapisy – Kazimierz Klicki: klick@klick.com.pl, tel.: 608 670 725.