W ramach mini festiwalu COJAM CAJON 1-5 VI 2016, który KLICK& DRUM firmuje razem z DORADOŚCI odbędą się warsztaty prowadzone przez naszych instruktorów i koncerty zespołów związanych z naszą szkołą.

Można będzie zobaczyć lub wziąć udział w warsztatach „BOMBO POWER – moc wielkich bębnów” oraz usłyszeć krótką prezentację nowego projektu CAJON POWER  /5 VI w klubie FUGAZI po koncercie Viva el Cajon/.

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkich warsztach cajonowym Aniki przed koncertami 2 VI g. 19.00 SDQ i 5 VI g. 19.30 w FUGAZI.

Zapraszamy na koncerty kilkunastoosobowego zespołu VIVA el CAJON, który działa przy naszej szkole /krótkie występy 2 VI w SDQ i 4VI w SKŁADZIE BUTELEK oraz  koncert Viva el Cajon z Michałem Nasierowskim /gitara basowa/ – 5 VI ok. godz 21 w FUGAZI/.

Można będzie pograć na bębnach, cajonach i innych instrumentach perkusyjnych razem z muzykami grającymi na innych instrumentach podczas „drum&cajon circle” 4 IV w klubie „Skład Butelek” /poprowadzi Kazimierz Klicki/.

Zapraszamy też na bębniarski i cajonowy jam  DORADOŚCI 1 VIg.21.00  FUGAZI, oraz na koncerty zespołów MADRUGADA i MAKAGIGI – SDQ 2 VI.

Karnet  na wszystkie imprezy COJAM CAJON to 35,-pln, a na pojedyncze koncerty 15,-pln.

26 VI 2016 – g. 15-19  – „KLICK&DRUM w Śnie Pszczoły” – podsumowanie sezonu 2015/2016 e KLICK&DRUM – warsztaty i koncert w programie warsztat „BOMBO POWER- moc wielkich bębnów”, krótki warsztat gry na cajonie Aniki Kamińskiej i zapisy na kursy od IX, „drum circle” prowadzone przez Kazimierza Klickiego, występy grup uczestników kursów KLICK&DRUM, występ zespołu VIVA el CAJON. Zapraszamy. Wstęp wolny.