1. Firma

  KLICK & Kazimierz Klicki
  adres: 01-494 Warszawa, ul.Sołtana 6/40
  NIP 522 205 77 01
  regon 010729851
  wpis do ewidencji gospodarczej 1996 rok
  numer konta bankowego: 26 2030 0045 1110 0000 0081 2400kontakt:
  e-mail: klick@klick.com.pl
  tel.: 608 670 725

 2. Sposób realizacji zamówienia

  Po zapoznaniu się z ofertą i z próbnymi filmami klient decydując się na zakup dokonuje przelewu na konto sklepu KLICK&DRUM, w zamian otrzymuje dostęp do filmów zawierających kurs gry na kongach /cena, program kursów, termin dostępu do filmów – są określone w ofercie na stronie www KLICK&DRUM/- Dane techniczne niezbędne do skorzystania z naszego produktu, jakim jest dostęp do kursy gry na bębnach KLICK&DRUM – komputer wyposażony w jedną z przeglądarek internetowych:

  Filmy odtwarzane są przy użyciu technologii HTML5. Jeżeli masz problem z odtwarzaniem filmów napisz do nas na adres: klick@klick.com.pl

 3. Polityka zwrotów i reklamacji

  Zakupiony dostęp do kursów online to specyficzny produkt, który przy obecnych technologiach łatwo może być powielony w krótkim czasie, więc nie przewidujemy możliwości zwrotu.
  /jeżeli ktoś już zapłaci za obejrzenie lekcji gry na bębnach to nie możemy oczekiwać, że osoba ta zapomni oglądane treści i zapomni o uzyskanej wiedzy z kursu/.
  W uzasadnionych sytuacjach możliwy jest zwrot opłaty i cofnięcie dostępu do kursu, jeżeli klient nie jest usatysfakcjonowany z jakości usługi i zgłosi to drogą mailowa w ciągu 7 dni od daty uzyskania dostępu. Prosimy wówczas o pozostawienie kontaktu mailowego i telefonicznego w celu rozpatrzenia reklamacji i ewentualnego zwrotu wniesionej opłaty pomniejszonej o 10 % za już dokonany dostęp i koszty manipulacyjne.

 4. Polityka ochrony danych osobowych

  Państwa dane osobowe udostępnione nam w związku z zapytaniami i zakupem w naszym sklepie są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie są i nie będą udostępniane osobom trzecim, mogą być wykorzystywane tylko przez naszą firmę w celu zapewnienia Państwu możliwości kontynuacji korzystania z naszych produktów, oraz informowania o możliwościach w tym płatnych i bezpłatnych kursach, koncertach, warsztatach gry na bębnach, promocjach i specjalnych ofertach dla naszych klientów oraz w celach statystycznych.
  Możecie Państwo w każdym momencie zrezygnować z profitów jakie mają osoby, które korzystają z naszych usług i produktów i możemy wykreślić Państwa z listy mailingowej.

 5. Klient zakupujący dostęp do kursów online wyraża zgodę na otrzymywanie informacji związanych z grą na bębnach na temat promocji, koncertów, drum circle, informacji o nowych produktach, w szczególności informacji na temat szczególnych profitów dla naszych klientów /np.na temat pojawiających się nowych lekcji w ramach już dokonanej opłaty, terminów bezpłatnego grania w kręgu, możliwości wyjazdu z bębnami z rabatem dla uczestników naszych kursów itp/.
  Można w każdej chwili zrezygnować z korzyści wypływających z dokonania zakupu w naszym sklepie i zrezygnować z otrzymywanych informacji.