UWAGA! Aktualne zasady uczestnictwa w naszych zajęciach: przyłbice, bezpieczna odległość, dezynfekcja instrumentów i rąk.

Startujemy po przerwie od 18 maja 2020 i wracamy do wcześniejszych grafików.
Większe grupy będą poinformowane o sposobie i możliwości podziału na mniejsze.
Przeczytaj uważnie zasady na jakich mogą aktualnie odbywać się nasze zajęcia:

1. Nie przychodź absolutnie, gdy chorujesz, jesteś na kwarantannie, masz kontakt z kimś o kim wiesz że jest chory, nie możesz lub nie chcesz dostosować się do zasad aktualnych spotkań w PKiN w KLICK&DRUM.
Twoje opłaty zostaną zachowane i będą mogły być oczywiście wykorzystane w późniejszym bardziej sprzyjającym terminie pod warunkiem, że powiadomisz o swojej nieobecności w maju-czerwcu do dnia 18 maja swojego instruktora
/instruktorkę. Bez tłumaczenia się. e-mail: klick@klick.com.pl

2. Do sali wchodzimy tylko i wyłącznie, absolutnie, bezdyskusyjnie w indywidualnych przyłbicach /plexi,plastik itp mogą być wielokrotnego użytku po dezynfekcji umyciu i dezynfekcji rąk. Zapewnimy płyn do dezynfekcji rąk.Bębny , klamki i tp będą też dezynfekowane w czasie pomiędzy zajęciami. Maseczki nie zastępują przyłbic w sali.

3. Przed zajęciami czekamy na zewnątrz sali w odstępach 2 m zalecanych aktualnie przez władze. Zdecydowanie nie można czekać w przedsionku. Czekamy na sygnał osoby prowadzącej i zaproszenie na zajęcia. Prośba o punktualność i nie przeszkadzanie prowadzącym w przygotowaniu sali i instrumentów /dezynfekcja instrumentów, klamek itp/ pomiędzy grupami. Pytania i inne sprawy niemożliwe do wyjaśnienia podczas zajęć załatw telefonicznie lub mailowo.

4. Podczas zajęć zachowaj maksymalną odległość od innych uczestników zajęć, nie zdejmuj przyłbicy.

Dziękujemy za zapoznanie się z powyższymi zasadami. dziękujemy za stosowanie ich, a jeżeli się z nimi nie zgadzasz to bez problemu możesz ponowić swoje uczestnictwo w naszych kursach gdy zasady te przestaną obowiązywać tylko poinformuj nas o nieobecności teraz do 18 maja.

Cieszymy się, ze mimo tych niedogodności jest szansa na wznowienie kursów gry na kongach, na djembe , na cajonie, że zespoły spotkają sie na próbach. Wiem, że też czekacie. Życzymy radości z grania. Do zobaczenia.