warsztay wyjazdowe i weekendowe

 

Tradycją szkoły KLICK&DRUM stały się wyjazdowe warsztaty weekendowe – wiosenne i  jesienne oraz wyjazd letni w pierwszej połowie lipca.

W codziennym życiu trudno jest osobom, które nie są i nie zamierzają być profesjonalnymi muzykami znaleźć czas na ćwiczenie na bębnie bo praca, rodzina, obowiązki…
Głównym celem wyjazdów z bębnami jest ćwiczenie, poznawanie nowych rytmów i granie, granie, granie…
Jest to okazja do zrobienia dużego kroku w grze na bębnach.

Podczas warsztatów wyjazdowych rozszerzamy materiał, znajdujemy czas na pracę w mniejszych grupach i na grę na innych instrumentach perkusyjnych towarzyszących bębnom.

Wyjazdy są też okazją do lepszego poznania się z innymi uczestnikami zajęć oraz do oderwania się od codziennych spraw i skupienie się na rytmach, aranżacjach, emocjach płynących ze wspólnego grania.

Uczestnicy weekendowych i wakacyjnych wyjazdów cenią sobie poranne rozgrzewki rytmiczne bez bębnów oraz swobodne codzienne wieczorne granie podczas „drum circle”.

Informujemy o terminach i warunkach kolejnych wyjazdów  na facebooku, podczas zajęć i w aktualnościach tej strony.

Najbliższe wydarzenia:

W każdą ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy na zajęcia dla początkujących dorosłych godz. 10.00  oraz na „drum circle” dla wszystkich chętnych /też dzieci/ godz. 11.30-12.30 w Centrum Kultury  w Serocku. Opłata to tylko 25,-pln w CKiC, zapisy tel.: 608670725.

Nie ma jeszcze innych terminów na 2024 rok, 

Osoby zainteresowane powiadomimy o propozycji miejsca i czasu.

 

Wyjazdowy kurs gry na bębnach