warsztay wyjazdowe i weekendowe

6-8 maja 2022 warsztaty gry na djembe dla zupełnie początkujących na Warmii.

Wiosna to dobry czas na pierwszy krok , poznanie etnicznych bębnów djembe, energetycznych rytmów i ciekawych ludzi.  Wyjazd z bębnami do Leśniczówki Okominek położonej wśród jezior w okolicy Waplewa , zaledwie 2 godziny od Warszawy.

Zaczynamy warsztaty o godz.13 w piątek 6 maja, a kończymy obiadem w niedzielę 8 maja. Będzie intensywnie, dużo grania i ćwiczeń w ciągu dnia, a wieczorem swobodne improwizacje podczas dum circle. Kameralna max 15 osób grupa.

Cena zajęć i pobytu to 750,-pln . Zapewniamy instrumenty, prowadzenie, trzy pyszne posiłki wegetariańskie, nocleg w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami w magicznym miejscy i pięknej okolicy.

Rezerwacja nastąpi po wpłacie zadatku 200,-pln u Aniki lub całości po 1 maja.

Informacje, zapisy, opłaty u Aniki. Napisz:  afromoriba@gmail.com

 

Tradycją szkoły KLICK&DRUM stały się wyjazdowe warsztaty weekendowe – wiosenne i  jesienne oraz wyjazd letni w pierwszej połowie lipca.

W codziennym życiu trudno jest osobom, które nie są i nie zamierzają być profesjonalnymi muzykami znaleźć czas na ćwiczenie na bębnie bo praca, rodzina, obowiązki…
Głównym celem wyjazdów z bębnami jest ćwiczenie, poznawanie nowych rytmów i granie, granie, granie…
Jest to okazja do zrobienia dużego kroku w grze na bębnach.

Podczas warsztatów wyjazdowych rozszerzamy materiał, znajdujemy czas na pracę w mniejszych grupach i na grę na innych instrumentach perkusyjnych towarzyszących bębnom.

Wyjazdy są też okazją do lepszego poznania się z innymi uczestnikami zajęć oraz do oderwania się od codziennych spraw i skupienie się na rytmach, aranżacjach, emocjach płynących ze wspólnego grania.

Uczestnicy weekendowych i wakacyjnych wyjazdów cenią sobie poranne rozgrzewki rytmiczne bez bębnów oraz swobodne codzienne wieczorne granie podczas „drum circle”.

Informujemy o terminach i warunkach kolejnych wyjazdów w newsletterze, na facebooku, podczas zajęć i w aktualnościach tej strony.

Najbliższe wydarzenia:

 6-8 maja 2022 Warsztaty gry na bębnach dla początkujących w Leśniczówce Okominek.
 
10-12/06/2022 Warsztaty Śpiewu Białego z Ritą Udovichenko, Cuda Niewidy Podlasie
 
18-24/07/2022 Letni warsztat bębniarski w Wytwórni Ciszy
 
31/08-04/09 Warsztat gry na djembe i dundun z Aniką w Lipowym Domu, Mazury

 


Chcę zapisać się na warsztat /dopisz przy nazwisku datę warsztatu/:

 

Wyjazdowy kurs gry na bębnach