Gra na bębnach
Trwają zapisy do  GRUP GRY NA DJEMBE DLA  ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCYCH DOROSŁYCH,  czwartki godz. 17.15- 18.30 z Aniką,   oraz czwartki godz.. 19.00-20.15 z Paulem. Grupy startują w pierwszy czwartek po Świętach 21.04 2022.

Jeżeli nie odpowiada Ci termin to zapisując się dodaj w uwagach – lista rezerwowa. Jeżeli już masz podstawy gry to możesz dołączyć do działającej grupy gdy jest miejsca. Odezwiemy się do osób zapisanych.

Zajęcia odbywają się w samym Centrum z dogodnym dojazdem ze wszystkich dzielnic i okolic Warszawy /metro, tramwaje, autobusy, pociąg, ścieżki rowerowe…/

Nasz adres to Pałac Kultury, Pl. Defilad1, wejście od ul. Emilli Plater z bramy po lewej stronie Sali Kongresowej.

Zapraszamy do nowych grup osoby dorosłe zupełnie początkujące. Osoby, które już grały zapraszamy do grup już działających.

plan 2022 marzec

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni..

 

Zapraszamy.   Zapisz się teraz. 

:

 

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków, czyli kontynuacja kursu 350,-pln,    40,- pln pierwsza lekcja próbna jeżeli rezygnujesz z całego kursu..
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką lub kartą u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie 40,-pln.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut
– zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

Maksymalna /nieprzekraczalna!/ liczba osób w grupie I kroku to 15 osób, na kolejnych krokach max 12.