Gra na bębnach
Trwają zapisy do  GRUP   ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCYCH DOROSŁYCH,  Znajdź dogodny termin i grupę i zapisz się na kongi, djembe lub na biały śpiew.

DJEMBE – zapisy do nowych grup od IX 2023 już tylko na listę rezerwową lub do grupy od lutego 2024.

BIAŁY ŚPIEW – – dodatkowa grupa od IX 2023 poziom otwarty – środy g. 12.30.

KONGI – planowana grupa dopiero od lutego 2024r.

Możesz też zapisać się na listę osób oczekujących na nową grupę.

Odezwiemy się do osób zapisanych.

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni..

Zajęcia odbywają się w samym Centrum z dogodnym dojazdem ze wszystkich dzielnic i okolic Warszawy /metro, tramwaje, autobusy, pociąg, ścieżki rowerowe…/

Nasz adres to Pałac Kultury, Pl. Defilad1, wejście od ul. Emilli Plater z bramy po lewej stronie Sali Kongresowej. W zakładce KONTAKT znajdziesz zdjęcie ze strzałką i informację jak trafić.

Zapraszamy do nowych grup osoby dorosłe zupełnie początkujące. Osoby, które już grały zapraszamy do grup już działających.

 

W sprawie warsztatów gry na bębnach i drum circle w Centrum Kultury i Czytelnictw a w Serocku pytaj w mailu lub w uwagach w formularzu do zapisów. Będziemy spotykać się w ostatnią sobotę miesiąca, a osoby  zaawansowane będą mogły dołączyć do zespołu Na Rev.

Zapraszamy.   Zapisz się teraz. 

:

 

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

DJEMBE i BIAŁY ŚPIEW – CENA – 420,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków, czyli kontynuacja kursu 370,-pln /djembe/, 390,- pln biały śpiew,    50,- pln pierwsza lekcja próbna jeżeli rezygnujesz z całego kursu..
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką lub kartą u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie 50,-pln.

Nieobecności można odpracowywać w grupie o podobnym poziomie, jeżeli taka istnieje.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut
– zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

Maksymalna /nieprzekraczalna!/ liczba osób w grupie I kroku to 15 osób, na kolejnych krokach max 12.