Gra na bębnach
Trwają zapisy do dodatkowej  GRUPY GRY NA DJEMBE DLA  ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCYCH DOROSŁYCH, środy g. 18.45- 20.00, startujemy 5 stycznia 2022r.

W innych grupach dla początkujących nie ma już miejsc. Jeżeli nie odpowiada Ci termin to zapisując się dodaj w uwagach – lista rezerwowa. Jeżeli już masz podstawy gry to możesz dołączyć do działającej grupy gdy jest miejsca. Odezwiemy się do osób zapisanych.

Zajęcia odbywają się w samym Centrum z dogodnym dojazdem ze wszystkich dzielnic i okolic Warszawy /metro, tramwaje, autobusy, pociąg, ścieżki rowerowe…/

Nasz adres to Pałac Kultury, Pl. Defilad1, wejście od ul. Emilli Plater z bramy po lewej stronie Sali Kongresowej.

Zapraszamy do nowych grup osoby dorosłe zupełnie początkujące. Osoby, które już grały zapraszamy do grup już działających. Jest kilka miejsca dla „początkujących +” w środy g. 20.15.

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni..

 

Zapraszamy.   Zapisz się teraz. 

:

 

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków, czyli kontynuacja kursu 350,-pln,    40,- pln pierwsza lekcja próbna jeżeli rezygnujesz z całego kursu..
Opłatę za zajęcia wnosimy u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut
– zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

Maksymalna /nieprzekraczalna!/ liczba osób w grupie I kroku to 15 osób, na kolejnych krokach max 12.