Nasze majowe „drum circle” odbędzie się razem z uczestnikami „DNIA GODNOŚCI Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną” organizowanego przez PSOUU. Gospodarzem spotkania będzie „Teatr Dźwięku” z Biskupca. Jeżeli masz instrument – to zabierz go ze sobą. Będzie kilka bębnów dla tych co nie mają /zapisanie się nie jest konieczne, ale ułatwi organizację spotkania/.

Park Rydza Śmigłego /na tyłach Teatru Buffo, dojazd od ul.Bolesława Prusa/
11 maja 2013 g. 15.00- 16.30

W kręgu bębnów spotykają się osoby już grające z osobami, które grają na bębnach pierwszy raz. Każde spotkanie poprzedza krótka instrukcja dla osób , które są pierwszy raz. Prowadzący proponuje taką formę wspólnego muzykowania dzięki której wszyscy uczestnicy drum circle będą mieli wpływ na wspólną kreację rytmu i wszyscy odczują radość ze wspólnego grania. Oprócz bębnów uczestnicy tego warsztatu mają okazję doświadczyć gry na innych udostępnionych instrumentach perkusyjnych takich jak guiro, cow-bell, shekere, kabaza i tp. Drum circle odbywa się w atmosferze akceptacji, twórczego skupienia i zabawy.

„Drum circle” 11 Maja 2013 – wstęp wolny!

Zgłoszenie udziału w „drum circle” 11 V, jeżeli nie masz własnego bębna.
/pozwoli lepiej zaplanować liczbę potrzebnych bębnów i wielkość kręgu/

„Drum circle” 11.05.2013 g.15.00 Park Rydza Śmigłego.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Planujemy   drum circle  w Warszawie raz w miesiącu  w soboty. W spotkaniu mogą wziąć udział bębniarze zaawansowani, średnio zaawansowani, początkujący i osoby, które jeszcze nigdy nie grały na bębnach.