Grupy dla dorosłych. Najlepszy adres w mieście. Pałac Kultury, Pl. Defilad1, wejście od ul. Emilli Plater.   Jest to nasz 20-sty jubileuszowy sezon KLICK&DRUM, uwaga – w nowym miejscu!

W nowych grupach nie ma już miejsc, poza grupami dodatkowymi: cajon – środy g. 19.15 /ostatnie miejsca, start 18 X/, DJEMBE-  piątek g. 19.10 – 2 wolne miejscaDjembe do południa – wtorki g.11.30./start 30 X/

Nie ma miejsc już nawet w dodatkowych piątkowych grupach djembe.  Można jednak rezerwować dla siebie miejsca w grupach, które powstaną w późniejszym terminie /XI?, XII?, styczeń 2019?/. Rezerwując miejsce w grupie , której jeszcze nie ma dopisz przy nazwisku REZERWACJA. Odezwiemy się do osób zapisanych z propozycją terminu.

DJEMBE – czwartki, godzina 17.20 -18.35  /prowadzi Anika/ – start 20 IX 2018  /już jest brak miejsc w tej grupie,  dodatkowa grupa djembe w piątki godz. 17.45-19.00, od 5 października 2018 /brak miejsc/ i dodatkowa grupa djembe w piątki godz. 19.10-20.25 od 12 X – 2 wolne miejsca/

KONGI – środy, godzina 17.45-19.00  /prowadzi Kazik/ – start 3 X 2018  /już jest brak wolnych miejsc/

KONGI – czwartki, godzina 20.15-21.30   /prowadzi Karolina/ – start 18 X 2018  /brak miejsc/

CAJON– czwartki, godzina 18.45- 20.00 /prowadzi Karolina/ – start 4 X 2018 /brak miejsc/, dodatkowa  grupa cajon – środy godz. 19.15-20.30, od 17 X ? , ostatnie wolne miejsca/

DJEMBE do południa– środy g. 11.30-12.45 /prowadzi Anika/ – najnowsza grupa, start 23 X  /są miejsca/

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni.

Wybierz grupę i zapisz się już teraz. Obok swojego nazwiska dodaj dzień i godzinę, która Cię interesuje /np.:  śr, g 17.45/

Jest w tej chwili miejsce dla Ciebie.   Zapraszamy.   Zapisz się teraz.

:

 

Kursy gry na KONGACH prowadzimy od 20 lat. Prowadzący:                                                     Kazimierz Klicki – twórca i właściciel szkoły, 20 lat doświadczeń, uczestnik i organizator wielu zespołów perkusyjnych, warsztatów, koncertów..                                                                                                                                                                            Karolina Kwiatkowska – gra od kilkunastu lat na kongach, absolwentka kursów KLICK&DRUM, uczestniczka kilku zespołów, uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i uczestniczka warsztatów mistrzowskich gry na kongach z kubańskimi nauczycielami                                                         Marcin Jędrzejczak – gra od kilkunastu lat na kongach, grał w zespołach, uczestniczył w wielu koncertach, od kilku lat prowadzi systematyczne zajęcia gry na kongach oraz grupy dla zaawansowanych podczas warsztatów wyjazdowych.

                                                                         
Kursy gry na DJEMBE od kilku lat prowadzi Anika Kamińska.                                                          Anika ukończyła kursy gry na kongach dla zaawansowanych w KLICK&DRUM, uczestniczyła w wielu warsztatach gry na djembe z mistrzami z Polski i z Afryki, warsztaty gry na kongach i na bata na Kubie.  Anika ponad miesiąc przebywała w Afryce, gdzie uczestniczyła w intensywnych warsztatach grupowych gry na djembe i w indywidualnych lekcjach z wybitnymi mistrzami gry na tym instrumencie. Doskonaliła tam też swoje umiejętności w dziedzinie tańca afrykańskiego. Anika gra w zespole Moribaya /djembe, taniec/, w zespole Madrugada /cajon/, i zespole Vieja el Tambor /kongi, bata/, organizuje kursy tańca afrykańskiego.. Anika Kamińska od kilku lat prowadzi w KLICK&DRUM zajęcia i lekcje gry na kongach, kursy gry na cajonie, a od IX 2016 kurs gry na djembe dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Kurs gry na CAJONIE dla początkujących prowadzi Karolina Kwiatkowska /wieloletnie doświadczenie z gry w zespole Viva el Cajon, w  innych zespołach, wieloletnie doświadczenie z uczenia gry na tym instrumencie/.

Anika Kamińska będzie prowadzić warsztaty gry na CAJONIE dla średnio zaawansowanych i warsztaty weekendowe / Anika gra na cajonie i innych instrumentach perkusyjnych w zespole Madrugada, prowadziła już świetne kursy gry na cajonie w KLICK&DRUM/.

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków, czyli kontynuacja kursu – 330,-pln.
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut                                                                                                – zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.