Kongi, djembe, cajon – nowe grupy dla dorosłych, którzy jeszcze nigdy nie grali na bębnach, a chcą rozpocząć swoją przygodę z etnicznymi instrumentami perkusyjnymi.

Zajęcia odbywają się w wynajmowanej przez nas sali w „Studio i sale prób Zyrtych Media” w Warszawie, ul. Mariańska 1 /Jest to w samym Centrum Warszawy, blisko Ronda ONZ, ul, Świętokrzyskiej i ul.Emilli Plater/.

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni.

Wybierz grupę i zapisz się już teraz. Obok swojego nazwiska dodaj dzień i godzinę, która Cię interesuje /np.:  PON, g 17.20/

Są jeszcze miejsca tylko w grupie dodatkowej DJEMBE – piątki godz. 18.00, zajęcia zaczynamy 17 XI 2017.

:

KONGI: –  zupełnie początkujący /pierwszy krok/ – środy g.20.30-21.45 /brak miejsc/, środy godz. 19.00-20.15 /już nie można dołączyć/

DJEMBE:  – pierwszy krok-  pon. g. 17.20-18.35 /brak miejsc/, czwartki godz. 18.45-20.00 /brak miejsc/, piątki godz. 18.00 /trwają zapisy, start 17 listopada/

CAJON: – początkujący /pierwszy krok/ – środy g. 17.20 /już nie można dołączyć/,

Kursy gry na kongach prowadzi Kazimierz Kicki, kursy gry na djembe i na cajonie Anika Kamińska.

 

Grupy dla osób, które już mają pewne doświadczenia bębniarskie:

DJEMBE: – początkujący /pierwszy krok i 1+/ – czwartki g. 18.45-20.00, od 21 IX 2017

DJEMBE: – średnio-zaawansowani -poniiedziałki g. 18.45, od 18 IX 2017

CAJON: – średnio-zaawansowani – środy g. 18.45, od 20 IX 2017

KONGI : średnio-zaawansowani – poniedziałki g.19.00 , od 18 IX 2017

KONGI: – zaawansowani /szósty krok/ – pon. g.20.30 /prowadzi Marcin/, od 18 IX 2017

Kursy gry na kongach prowadzimy od 18 lat.                                                                                Nowością są grupy gry na djembe i na cajonie, które poprowadzi Anika Kamińska.
Anika ukończyła kursy gry na kongach dla zaawansowanych w KLICK&DRUM, uczestniczyła w wielu warsztatach gry na djembe z mistrzami z Polski i z Afryki, warsztaty gry na kongach i na bata na Kubie. W tym roku Anika ponad miesiąc przebywała w Afryce, gdzie uczestniczyła w intensywnych warsztatach grupowych gry na djembe i w indywidualnych lekcjach z wybitnymi mistrzami gry na tym instrumencie. Doskonaliła tam też swoje umiejętności w dziedzinie tańca afrykańskiego. Anika gra w zespole Moribaya /djembe, taniec/, w zespole Madrugada /cajon/, i zespole Vieja el Tambor /kongi, bata/, organizuje kursy tańca afrykańskiego.. Anika Kamińska od kilku lat prowadzi w KLICK&DRUM zajęcia i lekcje gry na kongach, kursy gry na cajonie, a od IX 2016 kurs gry na djembe dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków -330,-pln.
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.