BRAK MIEJSC w grupach dla początkujących.

Nie prowadzimy aktualnie zapisów.

Informacje o pojedynczych warsztatach wyjazdowych i w PKiN w Warszawie znajdziesz w wydarzeniach na naszym fb.

Realizuj swoją pasję, zacznij coś nowego, Zapisz się w grudniu 2023 lub na początku 2024 do nowej grupy.

Kursy gry na DJEMBE, na KONGACH i na CAJON dla dorosłych w samym Centrum Warszawy. Grupy dla początkujących i dla kontynuujących.

Na pierwszym kroku poznasz podstawy gry na instrumencie, tajniki techniki gry, nauczysz się konkretnych rytmów, poznasz ciekawe ćwiczenia, doświadczysz satysfakcji i radości  grania w grupie. Trans niewykluczony.

 Zapraszamy na kursy w Pałacu Kultury /wejście od ul. Emilli Plater, bezpośrednio z bramy po lewej stronie Sali Kongresowej/. Idealny dojazd ze wszystkich dzielnic Warszawy metrem, tramwajem, autobusem, PKP, samochodem, rowerem.

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech spotkań.

Zapraszamy osoby , które maja już pewne doświadczenie w grze na djembe do grup już istniejących.

Wybierz kurs, który Cię interesuje i zapisz się teraz. Jeżeli nie ma grupy, czy terminu dobrego dla Ciebie to zapisz w uwagach – lista rezerwowa. Odezwiemy się do osób zapisanych.

O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń.

:

Osoby, które już uczęszczały na zajęcia prosimy zawsze w nowym sezonie o  zarezerwowanie sobie miejsca u instruktora prowadzącego grupę lub u Kazika. Grupa kontynuująca kurs ma pierwszeństwo do wcześniejszego terminu jednak niektóre grupy są łączne, niektóre mają zmienione terminy w kolejnym sezonie.

Zespół „Viva el Cajon” prowadzony przez Karolinę – wtorki godz.19.00

INFO dla początkujących:

– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut                                                                                                – zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe., ćwiczenia .

CENA /djembe i śpiew biały/ – 420,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków, czyli kontynuacja kursu – 370,-pln za 10 spotkań, 50,-pln za pojedyncze  próbne spotkanie jeżeli ktoś rezygnuje z całego kursu.
Opłatę za zajęcia wnosimy u prowadzącego kartą lub gotówką- bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! / SPIEW BIAŁY – kontynuacja 390,-pln za kolejne cykle.
Nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko 50,-pln za to jedno spotkanie.

Kursy gry na bębnach prowadzimy od ponad 20 lat.

Prowadzący:

          Kazimierz Klicki – twórca i właściciel szkoły,  20 lat doświadczeń, uczestnik i organizator wielu zespołów perkusyjnych, warsztatów, koncertów. Kazimierz Klicki  poprowadzi aktualnie filię KLICK & DRUM w Serocku, okazjonalne drum circle,  próby zespołów, warsztaty firmowe razem z Aniką oraz koncerty.                        

          Anika Kamińska. jest aktualnie współprowadzącą szkołę KLICK & DRUM razem z jej twórcą Kazimierzem Klickim. ,Anika Kamińska będzie prowadzić warsztaty gry na DJEMBE, na CAJONIE i na KONGACH dla początkujących i średnio zaawansowanych oraz warsztaty weekendowe, warsztaty dla firm .

     Anika ukończyła kursy gry na kongach dla zaawansowanych w KLICK&DRUM, uczestniczyła w wielu warsztatach gry na djembe z mistrzami z Polski i z Afryki, warsztaty gry na kongach i na bata na Kubie.  Anika dwukrotnie ponad miesiąc przebywała w Afryce, gdzie uczestniczyła w intensywnych warsztatach grupowych gry na djembe i w indywidualnych lekcjach z wybitnymi mistrzami gry na tym instrumencie. Doskonaliła tam też swoje umiejętności w dziedzinie tańca afrykańskiego. Anika gra w zespole Moribaya /djembe, taniec/, w zespole Madrugada /cajon/,gra na cajonie i innych instrumentach perkusyjnych w zespole Madrugada. i w zespole Vieja el Tambor /kongi, bata/, Organizuje kursy tańca afrykańskiego.. Anika Kamińska od kilku lat prowadzi w KLICK&DRUM zajęcia i lekcje gry na kongach, kursy gry na cajonie, a od IX 2016 kurs gry na djembe dla początkujących i średnio zaawansowanych.

                                                                                                                                                                      Karolina Kwiatkowska – gra od kilkunastu lat na kongach, absolwentka kursów KLICK&DRUM, uczestniczka kilku zespołów, uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i uczestniczka warsztatów mistrzowskich gry na kongach z kubańskimi nauczycielami. Karolina poprowadzi zespół VIVA el CAJON, warsztaty weekendowe gry na kongach lub na cajonie wymiennie z Aniką

            Paul Crocott /djembe, dunduny, zespół ZAFRIKO/ – gra od wielu lat na bębnach afrykańskich. Poznawał tajniki gry na djembe i na dundunach w Australii, podczas swojego pobytu w Czechach i w Polsce oraz podczas wyjazdów do Afryki Zachodniej. Paul uczył się od najlepszych. Aktualnie przebywa w Polsce, jest solistą w zespole MORIBAYA, organizuje i prowadzi zespół djembowy przy naszej szkole, prowadzi warsztaty i kursy gry na djembe i na dundunach. 

Bogdan Wasyłek prowadzi w naszej szkole kursy gry na KONGACH.  Bogdan gra na bębnach etnicznych od ponad 10 lat. Uczestniczył w kursach i dodatkowych warsztatach KLICK&DRUM. Doskonalił swoje umiejętności muzyczne u innych nauczycieli. Organizuje i prowadzi też warsztaty gry na kongach w ramach warsztatów rozwojowych.

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.