„VIVA el CAJON!” i „grupa KLICK&DRUM” zagrają na Ochocie.

16 III 2013 /sobota/ godz. 18.30
Zapraszamy na koncert do kawiarni „MAM OCHOTĘ” mieszczącej się w Ośrodku Kultury Ochoty OKO ul. Grójecka 75
/wstęp wolny/

Wystąpią:
-bębniarze z „grupy KLICK&DRUM”,
-zespół „VIVA el CAJON!”,
-gościnnie na hang’u zagra Zbyszek – www.innersounds.pl
W programie koncertu znajdą się własne kompozycje oraz rytmy inspirowane etnicznymi rytmami afrykańskimi i latynoskimi.

Instrumentarium grupy „VIVA el CAJON!” stanowią cajony, kongi, djembe, temple-block, klewesy, cow-bell, kabaza, guiro, shekere i inne instrumenty perkusyjne.
W skład zespołu wchodzą uczestnicy zaawansowanych grup KLICK&DRUM:
Michał Krasuski, Lilka Żurawska, Agnieszka Kabat-Czarnota, Karolina Kwiatkowska, Marcin Jędrzejczak, Karolina Jygnaziak, Joanna Maskey, Beata Grynka, kierownictwo muzyczne Kazimierz Klicki.

W „grupie KLICK&DRUM” gra kilka osób, uczestników zaawansowanej grupy VI kroku, każdy z muzyków gra na dwu kongach. Grupa głównie improwizuje na bazie rytmów etnicznych.

Informacje o zespołach znajdują się na tej stronie w zakładce KURSY/ Zespoły…, a zdjęcia zespołów w zakładce O NAS/ Galeria. Zobacz też: www.facebook.com/vivaelcajon

klickdrum-marzec-2013
9 III 2013 odbył się nasz koncert w restauracji witariańskiej SURYA w Warszawie. Zagrał „VIVA el CAJON”, „grupa KLICK&DRUM” i Zbyszek „INNERSOUNDS”. Kulminacją wieczoru było drum circle. W kręgu bębnów spotkali się razem występujący muzycy i goście tworząc niepowtarzalną pulsację rytmiczną. Dziękujemy gospodarzom, osobom występującym i publiczności za energetyczne spotkanie.