„Drum circle” w Warszawie

„DRUM CIRCLE” w Warszawie

W spotkaniach mogą brać udział osoby już grające, średnio zaawansowani i początkujący. Każde spotkanie poprzedza 10-15 minut wprowadzenia i instrukcji technicznych dla tych, którzy są  pierwszy raz. Wspólna improwizacja i powstawanie wspólnej pulsacji rytmicznej jest moderowane przez prowadzącego.

Terminy kolejnych „drum circle” są dostępne:
– informujemy o nich uczestników kursów podczas zajęć
– rozsyłamy w newsletterze /zapisz się na newsletter/,
– publikujemy na fb /polub K&D/
– czasami w aktualnościach tej strony/zaglądaj do aktualności/

Zgłaszam swój udział w najbliższym „drum circle”:

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu „drum circle” oraz przekonanie co do sensu takich spotkań. Razem z Fundacją Ja Wisła organizowaliśmy  cotygodniowe warsztaty „drum circle” na barce HERBATNIK. Od wielu lat każdy dzień  warsztatów  wyjazdowych weekendowych, czy letnich kończy się zawsze „drum circle”.
Wiele osób pamięta „drum circle” podczas „dni otwartych” naszej pracowni, pamiętamy też wspólne grania wszystkich wykonawców i gości na zakończenie naszych koncertów. Organizatorzy imprez plenerowych często specjalnie zapraszają nas z bębnami w celu zorganizowania i poprowadzenia „drum circle” /na przykład dla mieszkańców osiedla podczas pikniku sąsiedzkiego, dla dzieci podczas Dnia Dziecka, itp/.
Każdy z uczestników „drum circle” może doświadczyć energii i radości płynącej ze wspólnego tworzenia muzyki oraz zabrać ze spotkania to co dla niego ważne w codzienne życie. To źródło nie ma końca, jest dostępne i im więcej z niego korzystamy tym jest go więcej.

Drum circle w Warszawie