Poniedziałki,  godzina 17.20-18.35 – poznasz podstawy gry na djembe jeszcze przed wakacjami. Zaczynamy kurs 9 IV i tylko na pierwszych trzech spotkaniach można dołączyć do grupy.

Zajęcia będą odbywały się w wynajmowanej przez nas sali przy ukicy Mariańskiej 1, Sale Prób i Studio Zyrtych Media.

W tajniki gry na djembe będzie wprowadzała Anika Kamińska, która gra na djembe i tańczy taniec afrykański w grupie Moribaya. Anika gra też na kongach, na cajonie i co najważniejsze ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i warsztatów gry na bębnach.

Na pierwszym kroku poznasz podstawowe uderzenia, podstawy techniki gry, konkretne rytmy afrykańskie. oprócz instrumentów zapewniamy dobrą atmosferę. Trans niewykluczony.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków -330,-pln.
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut                                                                                                – zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

 

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

W sprawie dodatkowych pytań związanych z zapisami pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.