Djembe, kongi, cajon – zapisz się na zajęcia od stycznia 2017 w Centrum Warszawy.

Można dołączyć do grupy w ciągu trzech tygodni. Zapraszamy osoby zupełnie początkujące oraz osoby chcące rozwijać swoje umiejętności gry na bębnach. Jeżeli miałaś/miałeś przerwę, uczęszczałaś/uczęszczałeś już na jakieś warsztaty czy kursy gry na bębnach w naszej lub innej szkole – zapraszamy.

Początek roku to dobra okazja, żeby zacząć nową pasję lub powrócić do czegoś co lubiliśmy, a musieliśmy zawiesić, przerwać…Prowadzimy zajęcia do końca czerwca, planujemy wyjazdy wakacyjne z bębnami /np. 3-9 VII 2017 w Wytwórni Ciszy/ i od września nowy sezon…

Zajęcia odbywają się w wynajmowanej przez nas sali w „Studio i sale prób Zyrtych Media” w Warszawie, ul. Mariańska 1 /Jest to w samym Centrum Warszawy, blisko Ronda ONZ, ul, Świętokrzyskiej i ul.Emilli Plater/

Wybierz grupę i zapisz się już teraz. Obok swojego nazwiska dodaj dzień i godzinę, która Cię interesuje /np.:  PON, g 17.20/

DJEMBE:  – pierwszy krok /zupełnie początkujący/ – poniedziałki godz. 17.20-18.35, start 9.01.2017

DJEMBE: – krok 1+ / osoby, które znają podstawy/ – czwartki g. 18.45-20.00,  start 12 01.2017

CAJON: – początkujący /pierwszy krok/ – środy g. 17.20 /prowadzi Anika Kamińska/, start 11.01.2017

CAJON: – zaawansowani – środy g. 18.45 /prowadzi Anika Kamińska/, od 11.01.2017

KONGI: – zaawansowani /szósty krok/ – pon. g.19.00 /prowadzi Marcin Jędrzejczak/, od 9.01 2017

KONGI : zaawansowani /drugi krok/ – poniedziałki g. 20.30 /prowadzi Kazimierz Klicki/ , od 9.01.2017

KONGI: zaawansowani /trzeci krok/ – środy g, 19.00 /prowadzi Kazimierz Klicki/, od 11.01.2017

KONGI: – zaawansowani /szósty krok/ środy g. 20.30 /prowadzi Kazimierz Klicki/, od 11.01.2017

Kursy gry na kongach prowadzimy od 17 lat.                                                                                 Nowością są grupy gry na djembe, które poprowadzi Anika Kamińska.
Anika ukończyła kursy gry na kongach dla zaawansowanych w KLICK&DRUM, uczestniczyła w wielu warsztatach gry na djembe z mistrzami z Polski i z Afryki, warsztaty gry na kongach i na bata na Kubie. W tym roku Anika ponad miesiąc przebywała w Afryce, gdzie uczestniczyła w intensywnych warsztatach grupowych gry na djembe i w indywidualnych lekcjach z wybitnymi mistrzami gry na tym instrumencie. Doskonaliła tam też swoje umiejętności w dziedzinie tańca afrykańskiego. Anika gra w zespole Moribaya /djembe, taniec/, w zespole Madrugada /cajon/, i zespole Vieja el Tambor /kongi, bata/, organizuje kursy tańca afrykańskiego.. Anika Kamińska od kilku lat prowadzi w KLICK&DRUM zajęcia i lekcje gry na kongach, kursy gry na cajonie, a od IX 2016 kurs gry na djembe dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków -330,-pln.
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie: