Kurs gry na djembe dla dorosłych, początkujący, wtorki g. 11.30-12.45  /od 30 X/. Specjalna grupa dla osób, które mają czas do południa bo są zajęte po południu.

Są też miejsca w  dodatkowych grupach dla totalnie początkujących dorosłych, do grup można dołączyć tylko do końca października – cajon środy g. 19.15 /ostatnie miejsca/, djembe piątki g. 19.10 /ostatnie miejsca/.

MOŻNA JUŻ REZERWOWAĆ MIEJSCA W GRUPACH KONGI, DJEMBE, które powstaną pod koniec roku 2018 lub w styczniu 2019 /z dopiskiem REZERWACJA/. Powiadomimy o propozycji nowych terminów gdy pojawią się takie możliwości w grafiku.

Zajęcia odbywają się w Pałacu Kultury, wejście od ul. Emilli Plater, z bramy po lewej stronie Sali Kongresowej. Cykle 10 spotkań – jeden krok.

Możesz zapisać się jeszcze w tym sezonie na następujące zajęcia:

!!!! DJEMBE – do południa!!! – wtorki godz. 11.30-12.45 /prowadzi Anika/, start 30 X 2018 !!!

!!!! CAJON – środy,  godz. 19.15 -20.30 /prowadzi Karolina/, start 17 X 2018 /ostatnie miejsca/.

!!!! DJEMBE – piątki -godz. 19.10 -20.25 /prowadzi Anika/, start 12 X 2018 /2 miejsca się zwolniły/

Do nowej grupy można dołączyć tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni.

Wybierz grupę i zapisz się już teraz. Obok swojego nazwiska dodaj dzień i godzinę, która Cię interesuje /np.:  śr, g 17.45/

Teraz jeszcze możesz zarezerwować miejsce dla siebie w nowej grupie. Zapisz się teraz.

:

Maksymalnie 14 osób w grupie.

W innych grupach dla początkujących jest już brak miejsc.

Można rezerwować miejsca na kolejne kursy gry na kongach i djembe, które wystartują w XI, XII 2018 lub I 2019. Prześlemy propozycję terminów spotkań do zapisanych osób.

 

KONGI – czwartki – godz.20.15-21.30 /prowadzi Karolina/, start 18 X 2018 /już brak miejsc/

!!! Dwie weekendowe NOWOŚCI !!! :

„BOMBO POWER – moc wielkich bębnów” /elitarne warsztaty, grupa/, soboty godz.11.00 -12.30 /prowadzą: Kazik, Anika, Karolina/, start XI 2018,, cena: 370,- pln za 10 spotkań, 300,- rabaty dla uczestników innych kursów KLICK & DRUM.                                                                                                                   /na dowolnym formularzu zgłoszeniowym dopisz BOMBO przy nazwisku /

„DJEMBE POWER” – /2,5 godz.,djembe, dunduny, elitarne warsztaty, grupa/ , niedziele godz. 18.30-21.00, podwójny czas spotkań  /cena za 10 spotkań niższa od podwójnej, bo 470,- /rabaty dla uczestników innych kursów K&D/. Prowadzi wirtuoz gry na djembe Paul Grocott, australijczyk, solista zespołu Moribaya, wielokrotnie odwiedzał Afrykę, uczestniczył w warsztatach z mistrzami gry na djembe, dundunie, belafonie. Zajęcia prowadzone będą  po angielsku i po polsku/, start 28 X 2018, ostatnie 2 miejsca.                                                                                                                      /na formularzu zgłoszeniowym dopisz „Niedz. 18.30” przy nazwisku/

Kursy gry na KONGACH prowadzimy od 20 lat. Prowadzący:                                                    

Kazimierz Klicki – twórca i właściciel szkoły, 20 lat doświadczeń, uczestnik i organizator wielu zespołów perkusyjnych, warsztatów, koncertów..                                                                                                                                                                            Karolina Kwiatkowska – gra od kilkunastu lat na kongach, absolwentka kursów KLICK&DRUM, uczestniczka kilku zespołów, uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i uczestniczka warsztatów mistrzowskich gry na kongach z kubańskimi nauczycielami                                                         Marcin Jędrzejczak – gra od kilkunastu lat na kongach, grał w zespołach, uczestniczył w wielu koncertach, od kilku lat prowadzi systematyczne zajęcia gry na kongach oraz grupy dla zaawansowanych podczas warsztatów wyjazdowych.

                                                                         
Kursy gry na DJEMBE od kilku lat prowadzi Anika Kamińska.                                                          Anika ukończyła kursy gry na kongach dla zaawansowanych w KLICK&DRUM, uczestniczyła w wielu warsztatach gry na djembe z mistrzami z Polski i z Afryki, warsztaty gry na kongach i na bata na Kubie.  Anika ponad miesiąc przebywała w Afryce, gdzie uczestniczyła w intensywnych warsztatach grupowych gry na djembe i w indywidualnych lekcjach z wybitnymi mistrzami gry na tym instrumencie. Doskonaliła tam też swoje umiejętności w dziedzinie tańca afrykańskiego. Anika gra w zespole Moribaya /djembe, taniec/, w zespole Madrugada /cajon/, i zespole Vieja el Tambor /kongi, bata/, organizuje kursy tańca afrykańskiego.. Anika Kamińska od kilku lat prowadzi w KLICK&DRUM zajęcia i lekcje gry na kongach, kursy gry na cajonie, a od IX 2016 kurs gry na djembe dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Kurs gry na CAJONIE dla początkujących prowadzi Karolina Kwiatkowska /wieloletnie doświadczenie z gry w zespole Viva el Cajon, w  innych zespołach, wieloletnie doświadczenie z uczenia gry na tym instrumencie/.

Anika Kamińska będzie prowadzić warsztaty gry na CAJONIE dla średnio zaawansowanych i warsztaty weekendowe / Anika gra na cajonie i innych instrumentach perkusyjnych w zespole Madrugada, prowadziła już świetne kursy gry na cajonie w KLICK&DRUM/.

Na „pierwszym kroku” kursu gry na bębnach poznasz u nas podstawowe uderzenia, nauczysz się kilku konkretnych rytmów. Ćwiczenia rytmiczne z tego kroku będą Ci towarzyszyć też w trakcie dalszej edukacji bębniarskiej. Zajęcia prowadzimy w atmosferze twórczego skupienia, akceptacji różnego tempa uczenia się i zabawy. Trans niewykluczony.

PROGRAM :
– technika uderzeń: bas, otwarty /ton/, slap, tap, technika tumbao
– rytmy latynoskie i afrykańskie /nanigo, merengue, afro, samba, shiko, tumbao i inne/ na kongach, rytmy afrykańskie na djembe.

CENA – 370,-plnz góry za cykl 10 spotkań /za 2,5 miesiąca/ Cena kolejnych kroków, czyli kontynuacja kursu – 330,-pln.
Opłatę za zajęcia wnosimy gotówką u prowadzącego – bezpośrednio po pierwszych zajęciach. /nie w kasie !!! nie przelewem !!! nie ma przedpłat !!! /
– nie zwracamy opłat za niewykorzystane zajęcia, ale można „odpracowywać” nieobecności w grupie równoległej lub niższej, jeżeli taka istnieje. Po pierwszym spotkaniu można zrezygnować, czyli zwolnić swoje miejsce w grupie i zapłacić tylko za to jedno spotkanie.

INFO
– jedno spotkanie trwa 1 godzinę 15 minut                                                                                                – zapewniamy instrumenty podczas zajęć
– spotkania każdej z grup odbywają się raz w tygodniu
– umawiamy się na cykl 10 spotkań
– jest możliwość kontynuacji nauki / kroki od I do VI /
– można nagrywać rytmy i ćwiczenia w uzgodnionym czasie zajęć
– zakładamy, że uczestnicy zajęć dla początkujących nie mają wcześniejszych doświadczeń muzycznych

Możesz teraz zarezerwować dla siebie miejsce w nowej grupie:

:

W sprawie zapisów lub w razie dodatkowych pytań pisz na adres:  klick@klick.com.pl lub dzwoń: 608670725.